FAQ

Wszystkie handbike budowane są na indywidualne zamówienie. Mogą różnić się wymiarami, konfiguracją oraz komponentami z których się składają. W związku z tym nie możemy określić ceny, dopóki nie otrzymamy formularza zamówienia z zaznaczonymi wszystkimi opcjami.

Nie! Przesłanie formularza jest dla nas informacją że chcielibyście aby wycenić wam handbike. Po otrzymaniu formularza znamy konfigurację handbike i wiem gdzie go wysłać. W związku z tym jesteśmy w stanie podać dokładną cenę. Otrzymacie od nas fakturę pro forma na której będą wyszczególnione wszystkie ceny, również cena wysyłki.

Dopóki zamówienie nie zostanie potwierdzone , można dowolnie zmieniać konfigurację i za każdym razem otrzymacie fakturę pro forma z wprowadzonymi zmianami. Faktura pro forma z każdą zmianą będzie posiadała inny numer na który trzeba powołać się podczas potwierdzenia zamów

Aby potwierdzić zamówienie trzeba wpłacić zaliczkę na kwotę ustaloną ze sprzedawcą lub opłacić zamówienie w całości. W przypadku płatności całej kwoty z góry, automatycznie przysługuje wam rabat w wysokości 5%.

Oczywiście! Zapraszamy do siedziby naszej firmy gdzie zazwyczaj mamy wszystkie modele do przetestowania. Warto jednak najpierw umówić się na wizytę aby była pewność że interesujący was model jest akurat na stanie.

Czas budowy handbike zależy od ilości zamówień jakie aktualnie czekają na produkcję. Nasz sprzedawca poinformuje was o tym wraz z przesłaniem faktury pro forma. Pod uwagę bierzemy również ewentualne opóźnienia związane z dostępnością części na rynku, które spowodowane są pandemią Covid-19. To może być 3 miesiące ale też i 8 miesięcy jeśli zamówień jest dużo. Zapytajcie o to sprzedawcy. 

Wtedy prosimy o kontakt. Jeśli rama nie została jeszcze pomalowana to zazwyczaj umożliwiamy zmiany. Czasami jednak wiąże się to z podwyższeniem lub obniżeniem ceny , w zależności co chcielibyście zmienić.

Gwarancja wynosi 2 lata licząc od dnia otrzymania przez was roweru. Gwarancja obejmuje wszystkie komponenty roweru , z wyłączeniem części eksploatacyjnych. Szczegóły gwarancji dostępne są do pobrania TUTAJ

Wszystko zależy od uszkodzenia. Najlepiej skontaktować się z nami mailowo i opisać problem wraz z przesłaniem zdjęć. Jeśli uznamy że uszkodzenie jest jednoznaczne i wystarczy wymienić jakąś część to ją wyślemy. Jeśli jednak uszkodzeniu uległa główna część ramy lub inny kluczowy komponent to trzeba go spakować i odesłać do nas na własny koszt. Po wymianie lub naprawie odeślemy go do was na nasz koszt.

Nasze handbike’i są tak skonstruowane aby serwis i regulacje można było wykonać samemu lub w serwisie rowerowym. Chętnie pomożemy mailowo w wykonaniu niezbędnych regulacji, serwisu lub wymiany ale też zawsze jeśli chcecie to możecie odesłać handbike lub część do nas do serwisu.

DEALERZY ZAGRANICZNI

Jeśli mieszkasz poza Polską, skontaktuj się z naszym dealerem za granicą.